brevark_heading1

Norleas AS, Norges ledende leverandør til trykkeri- skilt- og reklamebransjen ble etablert i 1981, etter å ha drevet eget virksomhet innenfor silketrykk, tekstiltrykk , skilt og reklame i over 15 år! Vi har lengst erfaring, disponerer eget bygg på over 2000 m2 og leid plass på 1000 m2. Vi er 7 mann i vår bedrift, grafisk, digital og silketrykk, derav 3 fagfolk innenfor silketrykk/tekstiltrykk og 2 innenfor IT/data. Vi har freelance serviceteknikere, plassert i de største byer i Norge. Egen montør/tekniker og 14,2 tons lastebil med skap og 10,2 t/m kran for maskintransport og montering. Egne distribusjonsbiler for utkjøring av varer. Meget bra varelogistikk med b.a. Norges største lager av selvklebende produkter, digital print- produkter, trykkfarger, kjemikalier, polypropylen plastplater og Foam Board!


Vi fører de fleste artikler til skilt- og reklameindustrien, tekstiltrykk, silketrykk, tampongtrykk, folietrykk, digitaltrykk osv. Vi leverer alt i fra retusjpenner til helautomatiske silketrykksylindere, multi-line flattrykkemaskiner, tesktiltrykke-maskiner opp til 24 farger, trykkfarger, film, digitalprintere, termoprintere osv. I tillegg til det har vi kurser i Silketrykk, UV-trykk , Tekstiltrykk, Tampongtrykk og Skilt og Dekor.

Vi vil ellers nevne at vi representerer noen av de mest anerkjente maskin/vareprodusenter og er markeds-ledende med en omsetning på ca. 30 mil.

Trykkerimaskiner: Atma, Greatex/Gilco, Sakurai & Thieme (demo/brukt), Technigraf, PrintWorld,

Natgraph, Flexa,  Siebdruck Service, Solidink/FAS, TIC, IST, Dane Grønlund,

Grünig (demo/brukt),  Chim, WjM, Weiss. SEFA, Schulze og Lotus Presser,

Tekmar. Josting og Pasquato, EuroCutter, Color-dec Italy,             Delta og M. & R.

Printing Equipment, verdens største produsent av tekstil/silketrykkaskiner!).

Tekstiltrykkemaskiner: M. & R. Printing Equipment (over 50 tekstiltrykkeautomater levert i Norge!), WjM,

Weiss, Action Engineering, Tekmar, Calmat, LaHoz, SEFA og meget mer.


Varer og produkter: NBC og Sefar duker, Hurtz rammer, Fimor, Cherokee, Kissel & Wolf, Foteco, Chim,  Pro-Screen, Agfa, Avery , Aslan, Coburn, IRC Reflex. Kpmf, R-Tape, 3M Gerber, X-Film, Dataplott,  Lotus, Siser, Insta, Sefa, Flex, Kimoto, Messerli, Fletcher, Folex, Tekmar, Gröner, Priplak, Kaysersberg, m.m.

Trykkfarger: Dubuit UV Farger, ColorPrint tampo, Visprox konvensjonelle farger,  Pröll

vannbaserte farger, Wilflex, Virus, Phomosa, QuagliaSRTL og Ink Shack vann-

plastisolfarger.  Trykkfarger for alle overflater....


Datautstyr/digitalt: Graphtec skjæreplottere og printere, Epson Film- og Solventprinter, Gerber

GSP, Agfa, Oyo, HP, FastFilms, FastRip, Wasatch, EasySign, TexJet, m.m.

Vi håper at de kan ta Dem tid til et besøk hos oss. Vi disponerer over 3000 m2 utstillingsrom, lager og kontorer. De nyeste maskinene på markedet er stilt ut, de brukte også. Klare for demonstrasjon!


Vi kan nevne: pre-pressavdeling, komplett trykkeriavdeling for silketrykk, UV-trykk, tekstiltrykk, tampongtrykk og digitaltrykk. Vaske og eksponeringsavdeling. Ferdiggjøringsavdeling. Skilt- laminering- og dekoravdeling.

Komplett  avdeling for Epson GS6000 Solvent, Graphtec og Flexa komputerstyrte maskiner for printing, digital transfer, skjæring og laminering. Alt innen digitaltrykk og filmfremstilling med Epson InkJet printere.  Desk/Ink-Jet, laserskriver, lavstråle fargeskjermer og skannere og meget mer..

Bli kjent med vår mest solgt digital tekstilprinter "TexJet": direkte trykk på tekstiler uten bruk av film eller silketrykk! Foto-kvalitet på tekstil og bra holdbarhet i vask. Tekstiltrykk er aldri vært så enkelt tidligere!

Sats på kvalitet og service.  Sats på maskiner og utstyr fra Norleas AS

 

 

Ønskes ytterligere informasjon, brosjyrer og prislister, vennligst ta kontakt med oss.

Meny